Ďaľšie služby

Telový píling.

Vhodné na odstránenie odumretých buniek z kože. Vhodné najmä pred medovou a antistresovou masážou, ale môže sa aplikovať pred každou, prípadne aj samostatne. Daná procedúra sa môže robiť na celom tele, alebo aj lokálne na ľubovoľnej časti tela. Nevhodné pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou, kožných chorobách, otvorených ranách,… Dĺžka procedúry záleží od stavu pokožky a plochy. Celé telo cca 30 minút, lokálne (chrbát, nohy,…) cca 15 minút.

Škoricový zábal

Je súčasťou anticelulitídnej masáže, ale môže sa aplikovať aj bez nej. Je vhodný hlavne na prehriatie, prekrvenie, má antiseptické účinky, pomáha odstrániť celulitídu,… Tiež sa môže aplikovať na celé telo, alebo lokálne. Dá sa kombinovať aj s inými druhmi masáži. Nevhodné pre ľudí alergických na škoricu, pri otvorených ranách, zvýšenej teplote a pri zápaloch. Odporúčaná dĺžka zábalu je cca 30 minút.

Prehriatie rašelinovým vankúšom

Tento vankúšik sa dá aplikovať aj individuálne, ale omnoho efektnejšie je v kombinácii s masážou. Kým sa jedna časť masíruje, zatiaľ sa druhá môže prehrievať. Takéto prehriatie je vhodné hlavne pri seknutých krížoch, svalovej horúčke, bolestiach chrbta, menštruačných ťažkostiach, stuhnutých svaloch,…